راهنما

شارژ مستقیم سیم کارت اعتباری ایرانسل، همراه اول و رایتل به شما این امکان را می دهد که سیم کارت اعتباری خود یا دیگران را به صورت مستقیم و ارزان تر از همه جا شارژ کنید. برای این کار، اپراتور مورد نظر، شماره تلفن همراه با 0 ابتدای آن را وارد کنید و پس از انتخاب مبلغ مورد نظر، عملیات شارژ را انجام دهید.

از مبلغ انتخابی شما، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط اپراتور کسر خواهد شد، بنابراین مقدار شارژ دریافتی شما 9 درصد کمتر خواهد بود.

توجه داشته باشید که در برخی موارد، ممکن است پیامک انجام موفق شارژ از سوی اپراتور، برای شما ارسال نشود، در چنین مواردی ابتدا از طریق کدهای دستوری مربوط به اطلاع از موجودی حساب، انجام موفق عملیات شارژ سیم کارت اعتباری را بررسی کنید و در صورتی که شارژ سیم کارت اعتباری شما انجام نشده بود، مراتب را از طریق قسمت تماس با ما، اطلاع رسانی فرمایید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت مبین وان کیش، از ابتدای فعالیت خود با همکاری شرکای فعال نسبت به ارایه و توسعه‌ی محصولات ارزش افزوده با هدف ارتقای سطح دانش و تحقق نیازهای جامعه و کاربران اقدام نموده است. مبین وان در این راستا موفق به توسعه‌ی سرویس‌های متنوع و متمایز در حوزه خدمات ارزش افزوده 2G و کسب سهم قابل توجهی از بازار گردید. در سال‌های اخیر با توجه به رشد و محبوبیت روز افزون گوشی‌های هوشمند میان کاربران سرویس‌های ارزش افزوده و نیز توسعه‌ی زیر ساخت‌های اینترنتی و بهره‌برداری از شبکه‌های 3G و 4G همراه اول؛ تلاش نموده تا خدمات و محصولات جدید و نوآورانه‌ای در این حوزه ارایه نماید.